fbpx

Když za nás hovoří spokojení klienti

Velký fanoušek inovací – Jihomoravské inovační centrum – vytvořil v rámci svého programu Kreativní vouchery případovou studii spolupráce firmy KOMA Modular s naší produkcí GNOMON Production. Firma KOMA Modular zhodnotila nejen kvalitní spolupráci, ale i finální výsledek.

Potřebovali jsme dát zákazníkovi jasné a úderné informace. Zároveň jsme chtěli, aby vše bylo na profesionální úrovni a přitom to mělo vtip, který prezentace často postrádají. Rozhodli jsme se proto vsadit na video,“ řekl  Stanislav Martinec, ředitel KOMA Modular, k úvahám, kterým směrem podpořit prezentaci a branding firmy.

Studie ukázala, že i firma s tradicí a základnou klientů potřebuje promyšlenou propagaci. Spojením nápadu, kreativity a kvalitního zadání byla krátká videa, která zaujala nejen zákazníky, ale i samotné zaměstnance. S úspěchem prvních videí přišly další výzvy a vznikla tím dlouhodobá spolupráce, která dala naší práci i volnější ruku.

Je to i proto, že spolupracujeme dlouhodobě. Nejen, že díky tomu firmu dobře známe, ale na podobě jednotlivých videí se domlouváme i půl roku nebo rok předem. Navíc nám KOMA dává často prostor pro jistou míru experimentu. Pomáhá nám to dál natáčet originální videa a neopakovat se,“ dodává filmař a videomaker Jan Hubáček z GMONONu.

A jaký odkaz nese tato spolupráce?

Stanislav Martinec jasně doporučuje:  “Původně jsme přemýšleli, že si video natočíme sami. Když jsme ale viděli výsledek od GNOMONu, pochopili jsme, že na takové úrovni bychom to nikdy nezvládli. Každá firma, která se chce profesionálně prezentovat, by měla sáhnout i po spolupráci s profesionálním filmařem. Jsem přesvědčený, že video by mělo být součástí komunikace každé firmy. Už proto, že lidi mnohem víc zajímají videa na YouTube než statické obrázky.“

Celou případovou studii si můžete přečíst zde –  1url.cz/@koma_studie