fbpx
Necloníme zrak před nástrahami současného světa. Témata naší tvorby vycházejí z prostředí a společnosti, ve které žijeme. Nabízíme podnět k zamyšlení a naději na pozitivní změnu. Důležitá je pro nás autenticita sdělení, kvalitní řemeslo, nadhled nápaditost a ochota experimentovat. 

Každé téma zasluhuje specifický přístup, formu i žánr, zvláště v době, kdy se hranice stírají a film prostupuje televizí, internetem i interaktivními formami. Produkujeme hrané i dokumentární filmy a koprodukujeme zahraniční projekty. Podívejte se, jak jsme s nimi daleko.

Na zakázku

Náš zkušený tým zajišťuje pro klienty z firem a organizací kompletní servis ve video a filmové produkci. Zkonzultujeme s vámi zadání, ať již toužíte po image spotu nebo vašemu produktu a brandu prospěje spíše technicky založená video propagace. Přijedeme k vám, prohlédneme si vaše lokace a navrhneme nejvhodnější formu, délku a obsah promo videa. Připravíme scénáře, storyboard, výtvarné návrhy i vizualizace, casting herců i rodilých mluvčí v českém nebo v cizím jazyce.

Natáčíme vlastní profesionální technikou a postprodukci provádíme v našem ateliéru v centru Brna. Video můžeme doplnit také o 2D, 3D, klasickou či loutkovou animaci, sound design a hudbu zkomponovanou přímo pro konkrétní projekt. Veškerý materiál archivujeme, takže můžeme video spot později aktualizovat, doplnit nebo přetvořit pro nový účel.