fbpx

Co všechno za vás vyřeší jediné video

Průměrný uživatel sociálních sítí dle serveru NetNewsLedger “proscrolluje” minimálně 90 metrů contentu denně. Největší sítě, které tuto statistiku tvoří, mají ve svém obsahu vždy jednu věc společnou. Převahu videí. Co je na videích tak speciálního, že jim denně lidé věnují tolik svého času? A jak se dají využít na řešení různých problémů ve firmách?

Proč chtít videoreklamu?

Pečlivě promyšlená a kvalitně zpracovaná videa v současnosti dokáží nahradit vizitky, komplikované náborové kampaně, nebo dlouhé schůzky s firemními partnery. Spoty v současnosti řeší mnohem víc než jen obyčejné vnucování produktu klientovi. Přispívají ke kvalitnímu a zapamatovatelnému brandingu, který pomůže na všech frontách. Na konci dne si málokterý zákazník zapamatuje, co všechno na internetu viděl. Dobře napsané a vyrobené video je lehké si zapamatovat a spojit si s ním i značku, ke které patří. Využijte kvalitní techniku, zajímavé vizuální prvky, chytlavý hudební doprovod a máte to skoro v kapse.

Video jako ideální investice

Investice do videoreklamy díky covidové době značně vzrostla. Jelikož je videospot jedna z věcí, které návštěvníka webu upoutá, mnoho firem tak vylepšilo své online prostředí, začalo uploadovat video reklamy a investovat do online marketingu více než dříve. Nárůst online reklamy byl kvůli pandemii nevyhnutelný a spousta firem tak najela na vlnu digitálního kontaktu se zákazníky. Jelikož si mnoho těchto společností uvědomilo, jak může probíhat rychlejší, a také pohodlnější, komunikace se zákazníky, a zároveň i jejich častější návrat, můžeme se spolehnout na to, že online působení firem a jejich digitální prezentace bude přetrvávat i po této světové pandemii. Navíc pokud jde o zcela nové zákazníky, kvalitní marketing na trhu již není ani tak výhodou, jako samozřejmostí.

Pokud se propagační video dobře zacílí a použije na správných místech, můžete očekávat také vysokou návratnost – ať už v podobě poptávky po vašich službách nebo přílivu nových zákazníků.

Virtuální kolegové Coworkers.ai | Artin, spol. s.r.o.

Videoreklama mi pomůže najít nové zaměstnance

Pracovní trh je v současnosti plný nabídek od konkurence, které vaše potencionální zaměstnance odlákají na občerstvení zdarma, teambuildingy, nebo záhadné motivační formulace. Nad těmito nabídkami můžete zvítězit například kreativním náborovým videem. V něm totiž budoucímu zaměstnanci můžete ukázat prostory, kde by pracoval, i v rychlosti sdělit, v čem je vaše firma jiná od těch ostatních, bez otřepaných motivačních frází. Především ale může poznat vás, svého šéfa nebo kolegu. Firmu vytváří lidi a jejich energie, prostřednictvím videa má potencionální zaměstnanec bližší představu, s kým se na pracovišti potká a zda je mu prostředí sympatické. Zároveň díky videu zjistí, jak se firma prezentuje na venek.

Natáčení videospotu pro projekt Vila park v Olomouci

K čemu mi ještě video bude?

Nezáleží na tom, jestli chcete v budoucnu spolupracovat s médii, nebo najít investory. Obojí totiž bude směřovat ke stejnému cíli – schůzce. Na té budete muset představit, co a proč jako firma děláte. Video o vaší společnosti může nahradit dlouhé powerpointové prezentace, kupy papírů nebo neosobní emaily. Schůzka bude kratší a všechny klíčové informace zůstanou ve videu, které si váš budoucí partner může přehrát kdykoliv, klidně i stokrát. Krátký film o vaší společnosti navíc můžete brát s sebou na výstavy a veletrhy, kde přitáhne pozornost návštěvníků a zároveň se nebudete muset se vším stokrát opakovat. A opět, jak už bylo zmíněno výše, představení vaší firmy bude osobnější a klient tzv. nahlédne pod pokličku.

ALTAIR SOFTWARE, s.r.o.

Jak na propagační video?

Videospoty mají obrovskou marketingovou sílu a dají se využít téměř každým směrem, zejména když jsou zpracovaná profesionály. U amatérského videa Vám totiž nikdo nezaručí, že s ním přilákáte pozitivní pozornost. Proto když se rozhodnete do výroby spotu jít, nepodceňte spolupráci s profesionální produkcí.

Naše služby jsou tu pro vás. Nic není nemožné, a proto vynaložíme maximální úsilí, abychom zrealizovali vaši představu.

Kontaktujte nás

Natáčení dokumentárního portrétu Milana Milfaita, jednoho z autorizovaných prodejců  značky STIHL v Česku