fbpx

Revoluce v obýváku – revoluce v mé hlavě. Káznice LIVE se vrací již v prosinci!

Živé přenosy z brněnské Káznice se opět vrací a vy tak budete mít jedinečnou možnost zapojit se do živého vysílání (nejen) z pohodlí domova. Ve středu 1.12. vám promítneme divadelní inscenaci Spálený v mé hlavě, kdy budete moci rozhodnout, jak se příběh postupně rozvine.

Spálený v mé hlavě je interaktivní komedie pod režijním vedením Roberta Vrby v hlavní roli s Kristýnou Daňhelovou. Inscenace vypráví příběh Jiřiny, které je třicet, pořád dokola poslouchá písničky Petra Spáleného, bydlí se svými rodiči a nemá partnera. To vadí nejen jí, ale i jejímu otci, který se rozhodne sehnat své dceři nápadníky. A aby se alespoň trošku podobali jejímu idolu, všichni musí mít knír! V ulicích zrovna probíhá sametová revoluce, Jiřina však bude muset čelit revoluci přímo doma v obýváku. Dokáže se vzepřít svému otci stejně, jako se bouří lidé v ulicích Brna, kde probíhají demonstrace a generální stávka?

I o tom budou moct spolu s postavami rozhodovat diváci prostřednictvím anket přímo ve vysílání. Vše se odehraje na sociálních sítích Káznice LIVE – po dobu hlasování budou herci improvizovat na místě a po sečtení hlasů pokračovat v diváky vybrané variantě. Jak se Jiřina rozhodne? Přesuňte se s námi do roku 1989,  zapojte se do živého vysílání a pomozte Jiřině vybrat to správné řešení.

Facebooková událost zde.

Živý stream si můžete přehrát na tomto odkaze.